Seden’in, kendine güvenen şehirli kadınlar için hazırladığı lüks ve elegant koleksiyonu “Life is Color” ile davetlerinizin en şık ismi siz olacaksınız.


Seden Life is Color koleksiyonuyla bahar ve yazı yalın & asil hatlarla karşılıyor.. Mat ve parlaklığın uyum içindeki dansı, taze ve kadınsı bahar çiçeklerinin renkleri ve güneşin ilk ışıkları ile zenginleştirilen koleksiyon büyülüyor.

Life is Color, koleksiyonumuza hayat verecek zarif, işinde, evinde ve tüm hayatında kendi çizgisini yansıtan şehirli kadınlardan ilham alınarak hazırlandı. Safran, sezonun en göz alıcı rengi olarak koleksiyonumuzda yer alırken, baharın vazgeçilmez rengi benetton yeşili şehir şıklığını tamamlıyor.
Modern hayatın içinde zarafetiyle büyüleyen, bir kelebek kadar narin bir o kadar da güçlü, ayakları yere basan ve tüm gününü ofiste geçiren kadınlar için, iş sonrası kullanıma da uygun, şık ve feminen tasarımlar da koleksiyonda yer alıyor.


Abartıdan uzak, şık ve zarif modellerin yer aldığı “Life is Color” koleksiyonunda bu sene zarif elbiseler kışın olduğu gibi bahar ve yazda da kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında yerini alacak.